Ofiter Operatiuni Carduri

Raiffeisen Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica tranzactiile derulate la ATM-urile Raiffeisen Bank pentru care s-au primit contestatii sau refuzuri la plata
Transmite spre investigare sau analizeaza din punct de vedere tehnic si stabileste rezolutia pentru tranzactiile derulate la ATM-urile Raiffeisen Bank contestate sau refuzate la plata
Intocmeste si remite, in termenele stabilite, raspunsul catre Dep. Reconcilere si Decontare / unitatea teritoriala la care este deschis contul atasat cardului
Intocmeste si actualizeaza baza de date cu contestatii si refuzuri la plata rezolvate, aferente tranzactiilor derulate la ATM-urile Raiffeisen Bank
Intocmeste referate si note privind aspectele contestate si masurile intreprinse in cadrul activitatii de solutionare a contesatiilor / refuzurilor la plata aferente tranzactiilor derulate la ATM-urile Raiffeisen Bank

CERINTE

Studii superioare economice
Minim 1 an experienta bancara
Cunostinte solide in domeniul cardurilor
Cunostinte foarte bune de operare PC
Cunoasterea foarte buna a limbii engleze
Capacitate de decizie
Abilitati de rezolvare a problemelor
Abilitati foarte bune de organizare, planificare si atentie la detalii

Istoricul si traditia de 130 de ani a grupului RZB, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin în afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele în realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si întreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !

Raiffeisen Bank Romania -Banca ta de incredere !
Impreuna suntem mai puternici!