OFITER LOGISTICA - IMPORTURI COMPANIE INTERNATIONALA

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- centralizarea comenzilor de la Departamentul Vanzari
- lansarea comenzilor catre furnizori
- urmarirea transporturilor
- urmarirea si verificarea facturilor de la furnizor
- monitorizarea situatiei stocurilor
- actualizarea ofertelor de preturi

CERINTE

- Studii superioare ( studiile economice sau tehnice reprezinta un avantaj )
- Cunostinte avansate de limba engleza
- Cunostinte operare PC ( Word, Excel - foarte bine )
- Persoana ordonata, organizata, responsabila

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv

Clientul nostru este o companie internationala ce activeaza in domeniul materialelor de constructii, avand o gama larga de produse destinate finisajelor, decoratiunilor interioare si hidroizolatiilor. Avand in vedere planurile de extindere ale firmei in Romania suntem in cautarea unei persoane ambitioase, cu spirit de initiativa pentru postul de Ofiter Logistica - Importuri