Ofiter Logistica

OPTICRIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica si analizeaza comenzile si facturile
- Analizeaza cerintele specifice ale clientilor si coordoneaza modul de satisfacere a acestor cerinte prin stabilirea de termene limita
- Coordoneaza diferite tipuri de transport relationand cu sisteme interdependente
- Verifica marfa/marfa deteriorata
- Aproba itemi pentru transport/receptie
- Tine evidenta bunurilor transportate/ receptionate
- Raspunde de relatii si operatii speciale privind comenzi, receptie si transport
- Raspunde de relatii si operatii speciale privind furnizorii si clientii interni si externi

CERINTE

- Studii superioare- de preferinta ASE
- Abilit¿¿i de comunicare, negociere, prezentare, rela¿ionare
- Capacitate de analiz¿ ¿i sintez¿
- Abilitati de planificare si organizare
- Cuno¿tin¿e de utilizare PC
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat

BENEFICII OFERITE

- Training-uri profesionale
- Pachet salarial deosebit de atractiv
- Posibilitati de promovare
- Oportunitatea de a lucra intr-o firma de prestigiu in domeniu

Compania Opticris, parte a Grupului Cris, este lider de piata in domeniul opticii medicale din Romania. Unic reprezentant in Romania al marcilor de ochelari vedere si soare: Luxotica, Chanel, Bvlgari, Versace, Burberry, Dolce&Gabanna, Prada, Ray Ban, DKNY, Miu Miu, Vogue, Versus, Persol, Byblos, Cris.