OFITER DE CREDITE

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studii economice superioare,
- utilizare PC (MS Office in special),
- initiativa,
- capacitate de analiza si sinteza,
- excelente abilitati de comunicare si organizare.
- limba engleza nivel avansat - conditie obligatorie
- limba germana sau orice alta limba de circulatie internationala
- experienta min 2 ani in orice banca multinationala - obligatoriu
- capacitate de analiza

CERINTE

- analiza si intocmirea dosarelor de credite;
- vizite de lucru la solicitanti;
- evaluarea garantiilor;
- sustinerea dosarelor in cadrul comitetului de credit;
- promovarea programului de creditare, participand la intalniri cu partenerii;
- activitati de secretariat si contabilitate primara a biroului.

BENEFICII OFERITE

Recrutam pentru unul din clientii nostri, multinationala din domeniul bancar

- mediu de lucru intr-o echipa dinamica si de profesionisti;
- pachet salarial extrem de motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro