OFITER CREDITE IFN

ADD VALUE SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea intregului proces de transformare a unei solicitari de finantare in contract de credit, respectiv :
- receptionarea, verificarea si analizarea solicitarilor de finantare
- intocmirea unui pre-scoring al solicitantului
- emiterea si gestionarea contractului de credit
- urmarirea recuperarii sumelor finantate
- intocmirea de rapoarte specifice solicitate de superiorii ierarhici
- asigura interfata unica de contact intre societate si clienti si / sau agentii de teren.
Raspunde solicitarilor interlocutorilor interni si externi cu privire la dosarele gestionate.

CERINTE

- Studii superioare economice finalizate;
- Experienta in domeniul finantarii / creditarii constituie un avantaj semnificativ.
- Abilitati deosebite de comunicare;
- Excelenta capacitate organizatorica, gestionarea mai multor sarcini in acelasi timp
- Operare PC MS Office
- Spirit pro-client.
Avantaje:
- Experienta in culegerea si centralizarea datelor juridice si financiare ale clientilor

BENEFICII OFERITE

Trimite CV cu poza si asteptari salariale la contact@addvalue.ro si afla mai multe despre aceasta oportunitate profesionala. Doar candidatii selectati vor fi contactati in urmatoarele 4 saptamani.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare, training si consultanta in marketing si vanzari
www.addvalue.ro