OFITER COLECTARE DEBITE

TBI Credit

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarire clienti restanti conform procedurii interne;
- participare la activitatile de baza ale departamentului ( dosare de dauna,situatii debitori / sume restante etc );
- intocmire raport individual de performanta;
- propuneri privind modificarea conditiilor de creditare

CERINTE

- experienta in domeniul financiar-bancar - minim 3 luni;
- cunostinte operare PC: Office, Internet-Avansat
- abilitati de comunicare, spirit de echipa, rezistenta la un volum de munca mare;
-experienta anterioara constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitati de promovare;
Numai candidatii considerati eligibili vor fi contactati!

Prezenta in Romania din 2002, TBI Credit face parte din grupul financiar olandez TBIH Financial Service Group, unul dintre principalii operatori ai pietei financiare din Europa Centrala si de Est.
Fiind o prezenta semnificativa pe piata de leasing din Romania, TBI Credit ofera servicii financiare de inalta calitate si dispune de o retea proprie de sucursale in cele mai importante regiuni ale tarii.

Avand o echipa cu o bogata experienta in operatiuni de leasing la conducerea firmei, TBI Credit a reusit sa construiasca parteneriate strategice cu furnizorii, societati de asigurare ¿i bancile, cu scopul de a oferi un pachet complet de servicii.

In TBI Credit dorim sa cream parteneriate puternice cu angajatii nostri, intrucat consideram ca reprezinta cea mai importanta resursa a noastra; punem pret pe creativitate, inovatie si dinamism. Cautam persoane care au o gandire inovativa, ofera perspective unice si gasesc solutii ingenioase pentru clientii nostri.

Pentru mai multe detalii va rugam vizitati www.tbicredit.ro