Ofiter casa de amanet si schimb valutar

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verifica si evalueaza garantiile;
- Intocmeste documentele pentru acordarea imprumuturilor;
- Consiliaza clientii pe parte de vanzare;
- Efectueaza plati si incasari;
- Tine evidența primara a actelor in punctul de lucru.

CERINTE

- Studii medii / superioare;
- Abilitati de operare PC si utilizare a internetului;
- Disponibilitate pentru program full time;
- Profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu;
- Foarte bune abilitati de comunicare;atentie la detalii;
- Nu este necesară experienţa , se asigură training de specialitate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Loc de munca într-o companie de succes, stabila pe piata;
- Perioada de formare in domeniul amanetului (costuri totale suportate de catre companie);

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.