Ofiter Bancar Administrativ

Millennium Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

Monitorizeaza si se asigura de emiterea la timp a autorizatiilor de constructie
Asigura incheierea si monitorizarea contractelor de utilitati pentru sucursalele/agentiile bancii
Colecteaza informatiile referitoare la taxele locale si se asigura ca acestea sunt platite la timp
Organizeaza, coordoneaza si monitorizeaza activitatile de curatenie, intretinere si reparatii a sucursalelor/agentiilor
Asigura expertiza tehnica in zona de administrare/intretinere
Se implica in coordonarea proiectelor de dezvoltare a retelei fiind responsabil de finalizarea lucrarilor in conditii de timp si calitate optima
Supervizeaza companiile de mentenanta prin determinarea volumului de munca si a programului; elaboreaza si implementeaza proceduri specifice
Participa la selectia furnizorilor de lucrari tehnice, urmareste calitatea lucrarilor si mentine legatura cu furnizorii pe toata durata acestora
Evalueaza performanta furnizorilor in conformitate cu prevederile din contract
Participa la realizarea bugetului administrativ, fiind responsabil de mentinerea cheltuielilor in limitele bugetului aprobat
Pregateste rapoarte periodice specifice referitoare la activitatea de intretinere

CERINTE

Minim 2 ani de experienţă in domeniul administrativ (de preferinta in sistem bancar)
Studii universitare
Bune cunoştinţe de limbă engleză (scris şi vorbit)
Bune cunoştinţe PC (Microsoft Office)
Excelente abilităţi de comunicare
Foarte bune abilităţi interpersonale şi de negociere
Spirit practic, organizare, atentie la detalii, proactiv

Sa faci parte din echipa noastra inseamna mai mult decat bani, planuri de cariera sau satisfactie personala. Inseamna sa fii printre cei mai buni si sa stii cum sa imparti totul, de la zambete pana la cunostinte si experienta. Inseamna sa impartasesti valorile autentice ale vietii pe care noi le transpunem in mediul de afaceri si care ne inspira in tot ceea ce facem.
Daca vrei sa faci parte din echipa noastra si sa lucrezi intr-o organizatie care se inspira din viata fiecaruia, te rugam sa ne trimiti CV-ul la adresa de e-mail: jobs@millenniumbank.ro.