OFITER ASIGURARI

TBI LEASING IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Emitere polite CASCO la livrare + reinoiri
- emitere polite RCA la livrare + reinoiri
- emiterea borderourilor privind plata politelor de asigurare catre asigurator
- introducerea in baza de date a politelor de asigurare
- mentinerea bazei de date privind asigurarile
- rapoarte privind asigurarile
- corespondenta cu clientii si asiguratorii , solutionarea problemelor aferente asigurarilor
- imputerniciri de daune si asistarea utilizatorilor in vederea solutionarii dosarelor

CERINTE

- experienta minim 2 ani in asigurari
- cunostinte operare PC , avantaj cunoastere Charisma
- abilitati de comunicare, dinamism, rezistenta la stres, atentie , operativitate

Prezenta in Romania din 2002, TBI Leasing face parte din grupul financiar olandez TBIF Financial Service Group, unul dintre principalii operatori ai pietei financiare din Europa Centrala si de Est.
Fiind o prezenta semnificativa pe piata de leasing din Romania, TBI Leasing IFN ofera servicii financiare de inalta calitate si dispune de o retea proprie de sucursale in cele mai importante regiuni ale tarii.

Avand o echipa cu o bogata experienta in operatiuni de leasing la conducerea firmei, TBI Leasing a reusit sa construiasca parteneriate strategice cu furnizorii, societati de asigurare ¿i bancile, cu scopul de a oferi un pachet complet de servicii.

In TBI Leasing dorim sa cream parteneriate puternice cu angajatii nostri, intrucat consideram ca reprezinta cea mai importanta resursa a noastra; punem pret pe creativitate, inovatie si dinamism. Cautam persoane care au o gandire inovativa, ofera perspective unice si gasesc solutii ingenioase pentru clientii nostri.

Pentru maimulte detalii vizitati www.tbileasing.ro.