OFITER ANTIFRAUDA - CONTROL INTERN

Easy Asset Management IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Verificarea actelor primite din Birourile Regionale ale Companiei;

• Urmărirea și colectarea informațiilor despre eventualele încălcări ale regulamentelor și procedurilor interne ale Companiei;

• Descoperirea fraudelor comise de către angajații și/sau clienții Companiei și administrarea informațiilor în baza de date;

• Contactarea telefonică a angajaților sau clienților în cazul suspiciunilor de fraudă.

CERINTE

• Studii superioare – avantaj studii economice;

• Cunoștințe calculator și capacități analitice;

• Capacități de convingere și comunicare eficientă.

BENEFICII OFERITE

• Posibilitatea dezvoltării carierei în cadrul unei companii în ascensiune;

• Training și oportunitati de dezvoltare profesionala;

• Lucru dinamic într-o echipă tânără, calificată și motivată;

• Contract de muncă și pachet salarial atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

instituție financiară non-bancară