OFFICE&MARKETING ASSISTANT

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asistarea Product Managerilor in implementarea activitatilor promotionale stabilite: simpozioane, mese rotunde, campanii;
- Asistarea Product Managerilor in cautarea, selectarea de agentii promotionale/ de publicitate si ajutor in gasirea celor mai bune solutii promotionale, conform bugetului;
- Evidenta materialelor promotionale si a fluxului lunar al acestora;
- Comunicarea cu agentiile de publicitate, la fel ca si cu alti furnizori specializati, pentru urmarirea actiunilor initiate;
- Compunerea si dactilografierea corespondentei curente pentru departamentul de marketing;
- Mentinerea la zi a calendarului/ plannerului general. Inregistrarea tuturor evenimentelor importante;
- Asistarea Product Managerilor in ceea ce priveste formalitatile legate de calatoriile de afaceri - asigurarea transportului, rezervarea biletelor, hotelului, in tara si in strainatate;
- Mentinerea unui baze de date electronice, detaliata si la zi, cu toti colaboratorii, clientii departamentului de marketing;
- Asigurarea comandarii diverselor materiale sau rezervari solicitate de catre Product Manageri;

CERINTE

- Cunostinte PC: Office - Excel, Power Point, Word, Outlook;
- Engleza - nivel avansat;
- Persoana organizata - capacitate de a lucra cu task-uri multiple, respectarea deadline-urilor;
- Abilitati de negociere si comunicare

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala din domeniul farma, salariu motivant, bonuri de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro