Office Manager / Secretara

Skin Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice;
- Primirea si distribuirea corespondentei;
- Indosarierea documentelor;
- Transmiterea si/sau primirea fax-urilor si e-mail-urilor;
- Primirea si directionarea in firma a clientilor si a vizitatorilor;
- Asigurarea activitatii de protocol pentru clienti si vizitatori;
- Inregistrarea oricarui document care intra si/sau iese din firma.

CERINTE

- Persoana organizata, diplomata, prezentabila cu experient¿ intr-o pozitie similar¿;
- Cunostinte bune de limba englez¿ si germana;
- Cunostinte bune de MS Office: Word, Excel;
- Atentie la detalii, rigoare;
- Foarte bune abilit¿ti de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Masa asigurata;
- Abonament de sanatate.

Prezenta pe piata din anul 2000, Skin este o companie de distributie pe piata IT, importatoare a unora dintre cele mai importante branduri internationale din domeniul tehnologiei informatiei. Gama de produse importata si distribuita de Skin cuprinde: Leadtek, MSI, GeCube, Geil, Tagan, Altec Lansing, AG Neovo, Iriver, Trekstor.