OFFICE MANAGER OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
*Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

- Asistarea directorului executiv si presedintelui companiei la intalnirile de afaceri;
- Preluarea mesajelor destinate acestora de la receptie;
- Organizarea activitatilor de protocol pentru intalnirile cu clientii;
- Organizarea evenimentelor;
- Monitarizarea intregii corespondente (telefon, fax, e-mail, cereri, oferte, adrese, scrisori, contracte, procese verbale, rezervari, comenzi);
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii si partenerii companiei;
- Respectarea politicii firmei privind promovarea imaginii companieii.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Experienta aproximativ 2 ani pe un post similar;
- Cunostinte foarte bune Ms Office;
- Cunostinte foarte bune de limba ENGLEZA sau FRANCEZA - constituie avantaj cunoasterea limbii italiane;
- Disponibilitate de a lucra Sambata program redus;
Candidata ideala trebuie sa aiba atitudine pozitiva, tinuta office, aspect foarte ingrijit, sa posede foarte bune abilitati organizatorice si de comunicare, sa fie responsabila, corecta, punctuala, de incerdere, dinamica, sociabila, cu atentie distributiva.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este de 500-600 EURO.
- In perioada de proba se ofera 400-500 EURO.
- Programul de lucru este de Luni pana Vineri de la 9.00-18.00, Sambata de la 9.00 - 14.00;
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTEO COMPANIE, LIDER DE PIATA IN DOMENIUL IMPORTULUI DE FRUCTE .