OFFICE MANAGER OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA INTERVIULUI DIRECT
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE SE POATE SUNA ZILNIC INTRE ORELE 9.00-16.00 LA TELEFON 327.66.55 SAU 327.79.79
Sarcini si atributii:
- Tehnoredactarea documentelor;
- Organizarea de evenimente;
- Preluarea apelurilor telefonice si a mesajelor directionate de receptie catre biroul presedintelui;
- Intocmeste corespondenta administrativa, protocolara, comerciala diplomatica;
- Desfasurarea activitatii de protocol in intalnirile cu clientii;
- Monitorizeaza intreaga corespondenta (telefon, fax, e-mail, cereri, oferte, adrese, scrisori, contracte, procese verbale, rezervari, comenzi);
- Asista directorul executiv si presedintele companiei la intalnirile de afaceri.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
- Studii superioare;
-Limba engleza si franceza - nivel avansat, avantaj cunostinte limba italiana;
- MS Office - la nivel avansat.
-Experienta aproximativ 2 ani pe un post similar;
- Permis auto - categoria B.
Candidata ideala trebuie sa aibe foarte bune abilitati de comunicare; o buna capacitate de organizare; operativitate in rezolvarea problemelor; sa fie o persoana dinamica, responsabila si rezistenta la stres, tinuta office.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este de:
- 400-500 EURO in perioada de proba,
- 500-600 EURO ulterior;
- Se ofera telefon;
-Program de lucru: L-V 9-18, Sambata 9.00-14.00;
- Forma de angajare - contract individual de munca pe durata nelimitata;
- Perioada de proba este de 1 luna.

CLIENTUL NOSTRU ESTE LIDER DE PIATA IN DOMENIUL IMPORTULUI SI COMERTULUI EN-GROS DE FRUCTE.