Office Manager- germana avansat

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- receptionarea apelurilor telefonice si redirectionarea acestora catre departamentele solicitate;
- redactarea, verificarea, transmiterea documentatiei;
- agenda administratorilor/directorilor;
- activitati de arhivare, fax si xerox, corespondenta;
- activitati de protocol;
- colaborarea cu departamentele de contabilitate, juridic, resurse umane, administrativ, tehnic, investitii si cel operativ;
- inregistrarea documentelor si a facturilor emise;
- traducerea documentelor din limba romana in limba germana/limba engleza si retroversiune.

CERINTE

-experienta pe un post similar, minim 2 ani;
-studii superioare;
-limba germana, nivel avansat (cerinta obligatorie);
-limba engleza, nivel avansat;
-excelente abilitati de operare PC.

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant in functie de experienta profesionala.

Cerinta de Cv cu poza. Numai candidaturile cu poza si care indeplinesc cerintele vor fi selectate.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane cauta pentru clientul sau Office Manager cu experienta si cunostinte de limba germana avansate.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at