Office Manager/Executive Manager

H.C.S - Human Capital Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatilor administrative zilnice ale biroului, inclusiv pastrarea relatiei cu furnizorii de servicii (firma de contabilitate si avocatura, camera de munca, administratia financiara) si clienti
- Oferirea de suport pentru Country Manager in identificarea de contacte de afaceri si intretinerea unei relatii permanente cu clientii companiei

CERINTE

- Foarte bune abilitati de relationare si comunicare
- Foarte bune abilitati de comunicare in limba engleza
- Absolvent studii superioare, de preferinta juridice sau economice
- Experienta anterioara de cel putin 5 ani pe o pozitie de asistent manager
- Persoana matura, dinamica si cu initiativa
- Experienta anterioara intr-o companie internationala de real-estate reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie care acum isi incepe activitatea in Romania

Recrutam pentru clientul nostru, o companie internationala ce activeaza in domeniul investiilor si dezvoltarilor imobiliare