Office Manager

EOSeuropa

Job expirat

RESPONSABILITATI

EOSeuropa angajeaza pentru unul din clientii sai un office manager cu urmatoarele responsabilitati:
- indeplineste sarcinile aferente bunei desfasurari a activitatilor administrative, zilnice, de birou;
- tine evidenta facturilor intrari/iesiri si a scadentelor aferente, contabilitatea primara a firmei si a comenzilor catre furnizori;
- intocmeste si actualizeaza dosare cu informatii utile privind activitatea companiei (contracte, acte contabile etc);
- asistarea Managerului in activitati specifice;
- reprezentarea companiei in fata clientilor sai, intr-o maniera profesionala si agreabila;
- organizarea calatoriilor de afaceri.

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic;
- cunoasterea limbii italiene si engleze la nivel avansat - constituie avantaj;
- prezenta placuta;
- experienta relevanta in domeniu;
- atitudine pozitiva;
- bune cunostinte de operare PC (MS Office, Internet);
- abilitati de comunicare si organizare;
- abilitati de coordonare si gestionare a unui birou (telefoane, rapoarte, corespondenta, arhivare).

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru performant si tanar;
- retributie motivanta;
- bonusuri.

EOSeuropa este o firma cu capital mixt italiano-roman, acreditata ISO 9001:2001, specializata in domeniul consultantei organizationale, ce include si domeniul resurselor umane. Firma activeaza atat in Romania cat si in Italia, oferind consultanta organizationala pentru un spectru larg de companii, recrutari si training de personal pentru pozitii de middle-, respectiv top-management si pentru forta de munca cu un inalt grad de specializare.

Sediul central al EOSeuropa se afla in Roma, cu filiale in Cuneo, in Italia, si Timisoara, in Romania. In curand va fi deschisa o filiala si in Bucuresti