Office Manager

Zitec

Job expirat

RESPONSABILITATI

Datorita dimensiunii companiei precum si al domeniului de activitate, Zitec este o firma dinamica. De aceea cautam o persoana dinamica pentru acest post, cu o atitudine pozitiva si proactiva, capabila sa se integreze intr-o echipa deja formata.

Printre reponsabilitatile acestui post:
- Relatia cu furnizorii;
- Relatia cu institutiile statului (trezorerie, camera de munca etc);
- Gestiune aspecte administrative interne;
- Responsabilitati de achizitie consumabile si alte bunuri de inventar;
- Asigurarea conditiilor de lucru in sediul firmei;
- Contabilitate primara;

CERINTE

- Disponibilitate lucru full-time;
- Abilitati de comunicare cu clientii si furnizorii;
- Abilitati de negociator;
- Capabilitate de a lua decizii si rezolva probleme;

Reprezinta avantaje dar nu sunt obligatorii:
- Carnet de conducere categoria B
- Masina personala

BENEFICII OFERITE

- Pachetul salarial va fi negociat atat la angajare, cat si ulterior in functie de performante.

Optimizarea procesului de mangement al companiei prin dezvoltarea de instrumente software, dezvoltarea de software la comanda, outsourcing, webdesign.

Ne orientam spre proiecte care reprezinta provocari, atat la nivel conceptual cat si la nivel tehnic, avand astfel sansa de a invata permanent notiuni si tehnologii noi.