Office Manager

MyStaff Software SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

IDEAL CANDIDATE:
Esti o persoana dinamica, plina de initiativa si cu spirit de echipa? Daca da, alatura-te noua de la inceput si fii parte a unui mare succes!

¿¿¿ Organizeaza activitatile administrative necesare sustinerii obiectivelor de business MyStaff
¿¿¿ Propune, implementeaza si eficientizeaza procesele necesare cresterii eficientei intre compartimentele operationale si cele administrative.
¿¿¿ Gestioneaza orice cerere de achitizitie si o aproba conform procedurilor interne MyStaff
¿¿¿ Urmareste planurile de integrare ale noilor angajati, actualizeaza si promoveaza modificarile in organigrama companiei
¿¿¿ Gestioneaza echipamentele interne, urmareste inventarul componentelor IT si face comenzile pentru mentinerea nivelului optim de stocuri
¿¿¿ Gestioneaza si asigura protectia contractelor MyStaff
¿¿¿ Propune, implementeaza si eficientizeaza transferul documentelor contabile intre echipa MyStaff si compartimentele suport
¿¿¿ Realizeaza la cerere orice alte cereri in contextul atributiilor de serviciu

CERINTE

CERINTE
Obligatorii: Studii superioare
Preferabile: Economie, comunicare, relatii publice, relatii internationale

EXPERIENTA ANTERIOARA:
Cel putin 3 ani experienta pe o pozitie similara intr-o companie multinationala

CUNOSTINTE SI ABILITATI:
Cunostinte de administrare office
Limba engleza obligatorie
Constiinciozitate
Abilitati de analiza si sinteza a informatiilor
Comunicare excelenta
Atentie la detalii
Cunostinte PC
Rezistenta la stres si la interactiuni multiple

ALTE CERINTE:
- Initiativa
- Spirit de echipa
- Orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

¿¿¿ Pachet salarial motivant
¿¿¿ Atmosfera colegiala, relaxanta;
¿¿¿ Oportunitatea unei cariere intr-o companie tanara, dinamica, multinationala
¿¿¿ Asigurare medicala;
¿¿¿ Bonuri de masa extra-salariale;
Pentru mai multe detalii vizitati www.mystaffsoftware.com

MyStaff este o suita de aplicatii software care simplifica si optimizeaza managementul proceselor de resurse umane. MyStaff este liderul pietei romanesti de profil, in segmentul corporatiilor medii si mari. Cu peste 150 de clienti care acopera sectoarele financiar-bancar, telecom, FMCG, utilitati, pharma, real-estate, productie sau oil & gas, compania gestioneaza deja in Romania peste 40,000 de angajati lunar. MyStaff are prezenta directa si printr-o retea de parteneri strategici, in US, UK, Africa de Sud si Romania. Pentru mai multe informatii vizitati www.mystaffsoftware.com