Office manager

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea intregii activitati administrative.
Managementul documentelor.
Coordonare agende manageri.
Ofera suport in activitatea zilnica tuturor departamentelor.
Contabilitate primara :
Intocmirea si organizarea diverselor documente financar contabile ,a contractelor de munca, facturi, OP-uri etc.
Posibilitati de dezvoltare profesionala si avansare.

CERINTE

Studii superioare finalizate.
Experienta pe un post similar mninim 2 ani.
Limba Engleza nivel avansat, scris - vorbit
Cunostinte solide de calculator inclusiv MS Office si Internet
Abilitati de comunicare.
Persoana organizata , serioasa, responsabila , cu atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Jobul este privit ca unul cheie in cadrul companiei.
Companie nou infiintata , cu actionariat si management din Israel.
Activitatea principala : servicii de inginerie ,consultanta si Project Management in domeniul constructiilor rezidentiale

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.