OFFICE MANAGER

MAGNETIQUE MARKETING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evidenta si verificarea termenelor scadente pentru incasarile/platile pe clienti si furnizori;
Intocmirea corecta a documentelor fiscale in conformitate cu contractele societatii si cu legislatia in vigoare (contabilitate primara);
Mentine relatia cu banca si cu alte institutii cu care compania colaboreaza;
Asigura suport administrativ pentru toate departamentele companiei.

CERINTE

Absolvent(a) studii superioare;
Cunostinte de contabilitate primara;
Cunostinte de operare PC (MS Office - Word, Excel, Outlook);
Experienta pe un post similar constituie avantaj;
Persoana organizata, meticuloasa, dinamica, comunicativa si dornica sa invete.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Posibilitatea dezvoltarii in cadrul unei echipe tinere si dinamice.

Magnetique Marketing – reprezinta unul dintre cei mai dinamici si inovatori publisheri online din Romania si detine in portofoliu sau nume de rezonanta pe piata de reviste online din Romania precum:
- Stiletto.ro (primul portal de fashion & beauty din Romania),
- iDieta.ro (cea mai numeroasa si mai activa comunitate de femei din Romania), site aflat, inca de la lansare, pe primele locuri in trafic.ro si in top 3 publicatii de profil, in ultimul an etc.