Office Manager

Interactiv Media SMS srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Construirea bazei de date cu clienti a firmei, introdus date in calculator, raspuns la emailuri, redactat oferte, raspuns la telefon, suport in activitatile administrative ale firmei.
Pregatit prezentari si rapoarte, activitate de suport pentru departamentele firmei (vanzari, marketing).
Contabilitate primara ¿ emis facturi, introdus datele in calculator, casa, monitorizarea platilor si a incasarilor, colectarea facturilor neincasate de la clienti.

CERINTE

Persoana pozitiva, harnica, voluntara, constiincioasa, ordonata, atenta la detalii, responsabila, deschisa si comunicativa, care invata rapid.
Computer Skills: Office
Se poate aplica si fara studii superioare daca considerati ca puteti indeplini cerintele

BENEFICII OFERITE

venituri in concordanta cu performanta, colectiv tanar, profesionalism
oportunitati reale de dezvoltare in special pe partea de contabilitate - financiar
locatie centrala, program si atmosfera relaxate

DESCRIEREA FIRMEI

SMS & Internet Marketing