Office manager

Mentor Group Holdings

Job expirat

RESPONSABILITATI

- receptionarea telefoanelor si a e-mailurilor si redirectionarea lor
- asistarea GPM – general project managerului
- traducerea documentelor
- receptionarea si gestionarea documentelor intrate
- se ocupa de corespondenta biroului
- se ocupa de indosarierea si arhivarea documentelor
- intocmirea notelor de intrare - receptie si alte documente necesare
- opera¿iuni de plat¿ – încasare
- administrarea angajatilor (concedii, concedii din motive de sanatate, tichete de masa, office supply)
- coordonarea aranjamentelor pentru calatorii
- coordonarea delegatiilor externe
- asistarea staffului managerial
- asistarea in activitati PR
- asistarea la briefurile zilnice

CERINTE

- engleza nivel avansat
- Internet + Microsoft office
- 2 ani experienta intr-un domeniu similar
- abilitati avansate de comunicare
- rezistenta la stres
- gandire pozitiva
- motivat

BENEFICII OFERITE

Conditii excelente de lucru si salariu motivant

Companie multinationala specializata in constructii localizata in Bucuresti