Office Coordinator

Consultanta Finantare prin Leasing&Credit - Vanzari Auto - Fleet Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura suport Directorului de Vanzari in activitatea curenta;
- preia apelurile telefonice;
- gestioneaza corespondenta primita prin posta, fax, e-mail;
- redacteaza diverse documente;
- tine evidenta si organizeaza documentele firmei;
- indeplineste diverse sarcini administrative, de secretariat, protocol;

CERINTE

- minim studii medii;
- capacitate de organizare, persoana responsabila;
- cunostinte PC: Word, Excel, Outlook, Internet Explorer;

BENEFICII OFERITE

telefon de serviciu;
conditii de lucru bune;
training si posibilitati de dezvoltare profesionala;
salariu net 400 Ron in perioada de proba;
salariu net 600 Ron lunar;

Pentru aplicare va rugam sa trimiteti CV-urile dumneavoastra pe adresa office@autobroker.ro

In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii 677/2001 beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale.
Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora.
Prin inregistrarea acestui curriculum vitae sunteti de acord ca firma angajatoare sa prelucreze datele cu caracter personal declarate.