OFFICE ASSISTENT-COMPANIE MULTINATIONALA

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

- trimiterea corespondentei prin posta sau curierat rapid
- trimiterea confirmarilor de participare la diferite conferinte/evenimente
- rezervari la restaurante/aeroport sau alte locatii la cerere
- intretinerea aparatelor de birotica de pe etaj
- ajuta la asigurarea protocolului pentru intalniri
- asigura primirea vizitatorilor si indrumarea lor
- preluarea legaturilor telefonice pentru directori
- preluarea si gestionarea mesajelor pentru toate departamentele companiei
- efectuarea de scurte traduceri la cerere

CERINTE

- absolvent colegiu birotica (minim)
- limba engleza - fluent (scris, citit, vorbit)
- limba germana - mediu
- cunostiinte PC- pachetul Office
- minim 1 an experienta in activitatea de secretariat

BENEFICII OFERITE

-mediu multinational
-lucrul la inalte standarde de profesionalism
-salariu atractiv
-bonuri de masa

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL is a personnel leasing company. The company collaborates with specialized people, finding them contracts at different Customers. The collaboration is based on work contract full-time, work-contract part-time or subcontracting (freelancers).
Availability and flexibility is the key of succes !