OFFICE ASSISTANT ok

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE SE POATE SUNA ZILNIC INTRE ORELE 9.00-16.00, LA NUMERELE DE TELEFON 327.79.79, 327.66.55.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Tehnoredactare documente;
- Preluare copii avize de insotire a marfurilor si modificarea stocurilor in calculator;
- Verificarea cu ajutorul internetului a contului din banca, evidenta intrari/iesiri plati;
- Redactarea notelor de comanda;
- Preluarea apelurilor telefonice si a mesajelor si redirectionarea lor;
-Administrarea corespondentei (fax, e-mail, posta etc)
- Programarea intalnirilor;
- Activitati de protocol clienti.

CERINTE

-Absolventa studii medii sau superioare;
- Experienta aproximativ 1 an pe un post similar;
- Cunostinte bune PC ? Ms. Office;
- Limba engleza ? nivel bun;
- Constituie un avantaj permis auto, categoria B.
Candidata ideala trebuie sa fie organizata, muncitoare, dinamica, optimista, meticuloasa, eficienta, cu bune abilitati de conumicare, tinuta office.

BENEFICII OFERITE

Salariul net lunar este de 1100 RON.
In perioada de proba se ofera 1000 RON.
Program de lucru L-V, 9.00-18.00, o sambata pe luna 9.00-13.00.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL SI COMERCIALIZAREA PARCHETULUI DE ESENTA EXOTICA.