OFFICE ASSISTANT companie distributie anvelope

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea apelurilor telefonice si redirectionarea lor;
Gestionarea corespondentei;
Inregistrari contabile primare (registru de casa, plati/incasari banca, compensarii);
Urmareste activitatea administrarii sediului;
Programarea intalnirilor, diverse rezervari.

CERINTE

Absolvent studii superioare, sau student in ultimul an;
Experienta minima pe o pozitie similara;
Cunostinte bune operare PC: Excel, Word;
Limbi straine: Engleza la nivel mediu.

Candidatul ideal trebuie sa fie optimist, dinamic, cu spirit de echipa, sa posede bune abilitati de comunicare si bune abilitati de relationare.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este intre 1100-1200 RON.
Pentru perioada de proba salariul NET va fi intre 1000-1100 RON.
Se ofera bonuri de masa, transport la si de la locul de munca.
Program de lucru L-V: 8.30-17.30.
Perioada de proba este de 1 luna.
Exista reale posibilitati de promovare.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE ANVELOPE AUTO.
Locatia companiei este in Sector 6 Bucuresti.

Modalitate de inscriere:

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT DESEORI INSUFICIENTE pentru a candida la interviul cu firma angajatoare;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79