Office Assistant - Cabinet Avocatura (Urgent)

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru a depune candidatura va rugam trimiteti URGENT CV-ul la: cristina.radu@top-assistants.ro mentionand pozitia vizata in titlul mail-ului.

- asigura coordonarea si buna desfasurare a activitatii administrative in cadrul biroului;
- pregateste documente, le depune si le ridica pentru diverse institutii/autoritati specifice domeniului;
- preia si transmite mesaje telefonice, fax-uri de la sau catre clientii cabinetului;
- efectueaza (in limba romana sau engleza) corespondenta uzuala cu clientii sau alte persoane fizice sau juridice, autoritatii, institutii;
- indosarieaza, organizeaza, arhiveaza documentele;
- scaneaza, copieaza, dactilografieaza, formateaza documentele;
- introduce si centralizeaza datele in computer;
- se ocupa de protocolul intalnirilor.

CERINTE

- studii superioare (finalizate - preferabil sau in curs de finalizare in an terminal);
- cunoasterea foarte buna a limbii engleze;
- operare PC - Word, Excel, Outlook;
- capacitate organizatorica deosebita;
- tinuta si conduita profesionala;
- capacitatea de a pastra confidentialitatea informatiilor;
- abilitati excelente de comunicare;
- responsabila, dinamica, energica, motivata.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.