Office assistant

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cabinet de avocatura cauta prin intermediul Dynamic Human Resources: Office Assistant.

Realizeaza veriga de legatura intre cabinet si exterior, rezolvarea operativa a cerintelor care tin de buna desfasurare a activitatii cabinetelor

CERINTE

- studii medii
- experienta minim 1 an
- cunostinte limba engleza - nivel mediu
- cunostinte foarte bune de limba romana
- cunostinte PC: tehnoredactare, navigare internet, word

BENEFICII OFERITE

- conditii de lucru occidentale

Va rugam sa ne trimiteti aplicatia dvs. la office@dynamichr.ro, specificand pozitia pe care o urmariti. Toate CV-urile vor fi tratate cu maxima confidentialitate. Va multumim anticipat.

Lider pe piata de import si distributie de consumabile pentru birou (riboane pentru imprimante
matriciale si masini de scris, cartuse pentru imprimante inkjet si laserjet), medii de stocare (dischete, CD-uri / DVDuri, casete de stocare date), casete video si audio pentru consumatori casnici sau profesionali (VHS, S-VHS,
betacam SP, DV-CAM, DAT), doreste sa angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Contabil financiar.
Aceasta pozitie reprezinta o excelenta oportunitate pentru aplicarea cunostintelor si abilitatilor in
domeniul contabilitatii.