Office Assistant – Multinationala Japoneza

Freemarkonsult International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica si ordoneaza documentele fiscale;
- Tine casieria si completeaza registrul de casa;
- Pregateste ordinele de plata;
- Mentine relatiile cu banca si autoritatile publice;
- Realizeaza diferite rapoarte la cererea directorului;
- Preia si directioneaza apeluri telefonice, faxuri, email-uri;
- Managementul corespondentei.

CERINTE

- Absolvent studii superioare sau student;
- Cunostinte minime de contabilitate primara;
- Cunostinte Ms Office;
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- Atentie la detalii, organizare;
- Capacitate de prioritizare a sarcinilor.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Tichete de masa
- Decontare transport
- Echipa tanara, mediu de lucru dinamic

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994.
Nr. operator date cu caracter personal: 6065