Office Assistant

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza anumite traduceri in special din limba engleza (inclusiv contracte)
- Intampina vizitatorii, le ofera informatii, anunta personalul firmei cu privire la sosirea acestora, indruma / insoteste vizitatorii
- Transmite personalului firmei mesajele in cazul in care nu este posibila preluarea legaturii telefonice
- Inregistreaza corepondenta firmei cu exteriorul in caietul de intrari / iesiri
- Asigura fluxul corespondentei
- Preia corespondenta externa, o sorteaza si o distribuie pe compartimente: contracte, publicatii, oferte etc.
- Preia si transmite faxuri
- Redacteaza documente pentru management
- Tine agenda managerilor

CERINTE

- Studii superioare (de preferat: Limbi straine)
- Experienta: minim 1 an
- Responsabil, rabdator
- Dinamic
- Comunicativ
- Usurinta, claritate si coerenta in exprimare
- Persoana organizata
- Expresivitatea limbajului
- Cunostinte PC: Word, Excel, Outlook, Internet Explorer
- Cunostinte foarte bune de limba Engleza

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Bonuri de masa
- Full time

Companie internationala, lider pe piata de constructii, doreste sa angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Office Assistant.
De asemenea, ajutam managerii si grupurile de munca oferindu-le servicii de:
Diagnoza Organizationala
Program de Evaluare a Performantelor Angajatilor
Team Building