Office Assistant

Power Systems Rom

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza corespondenta, documentele, coletele ce parasesc compania si mentine relatia cu firmele de curierat;
- Gestioneaza legaturile telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei;
- Int¿mpin¿ ¿i ¿ndrum¿ vizitatorii sosi¿i in companie;
- Stabile¿te ¿i organizeaz¿ ¿nt¿lniri, vizite, ¿edin¿e;
- Se ocup¿ de rezervari si aranjamente de c¿l¿torie (transport, cazare) pentru angaja¿ii firmei;
- Tehnoredacteaza documente, procese verbale, minute, decizii interne, rapoarte;
- Asigur¿ stocarea informa¿iilor prin arhivarea documentelor;
- Asigura serviciile de protocol in cadrul companiei;
- Gestioneaza baza de date cu persoanele de contact ale companiei;

CERINTE

-Cunostinte de limba engleza
-Cunostinte de operare PC
-Adaptabilitate si flexibilitate in gandire
-Comunicativitate, organizare, punctualitate

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, bonuri de masa, training, lucrul intr-o echipa tanara, dinamica, posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung.

POWER SYSTEMS ROM este o companie dedicata sistemelor de electroalimentare de mica si mare putere promovand solutii tehnice de varf in acest domeniu. Pachetul complet de servicii oferite de firma noastra include: elaborare solutii tehnice, livrarea si instalarea echipamentelor, productia de tablouri electrice, executie cablare electrica, service garantie si postgarantie. Solutiile de securizare a furnizarii energiei electrice se bazeaza pe echipamente furnizate de companii cu renume din Franta si Italia.