OFFICE ASSISTANT

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Royalty Jobs se afla in cautarea candidatei potrivite pentru clientul sau, o cunoscuta companie germana din domeniul RETAIL, cu retea de distributie si magazine proprii la nivel national.

Responsabilitati:

Candidata selectata pentru ocuparea pozitiei de Office Assistant:

-Va lucra in mod direct cu Departamentul de Marketing si Departamentul de Vanzari (subordonandu-se Directorului de Vanzari si Directorului de Marketing).
-Va sustine activitatea celor doua departamente prin asigurarea fluiditatii informatiei, folosind mailurile, telefoanele si faxul
-Va intocmi diverse rapoarte pe care le prezinta managementului
-Va intreprinde activitati de protocol
- Va urmari proiectele/contractele in derulare
- Va programa si organiza intalniri si conferinte
- Va redacta documente si prezentari
- Va elabora,sorta si trimite corespondenta

CERINTE

Cerinte:

-limba engleza ¿ foarte bine
-limba italiana ¿ conversational (avantaj)
-cunostinte PC de baza
-persoana descurcareata si energica (tonica)
-experienta ¿ min 6 luni ¿ activitate secretariat
-capacitate de planificare si organizare
-orientare catre client
- excelente abilitati de comunicare si relationare.

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL is a personnel leasing company. The company collaborates with specialized people, finding them contracts at different Customers. The collaboration is based on work contract full-time, work-contract part-time or subcontracting (freelancers).
Availability and flexibility is the key of succes !