Office assistant

Institutul Roman de Training

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea corespondentei organizatiei si distribuirea ei catre exterior (faxuri, emailuri, informari periodice, posta, curier);
Preluarea si distribuirea apelurilor telefonice;
Stabilirea si mentinerea relatiei cu partenerii si clientii organizatiei;
Organizarea trainingurilor IRT (logistica necesara desfasurarii trainingurilor, multiplicarea materialelor de training, organizarea deplasarilor in tara a trainerilor si expertilor IRT);
Implicarea in activitati ce presupun contabilitate primara, evidenta a documentelor, relatia cu banca;
Gestionarea activitatilor de protocol derulate de organizatie.

CERINTE

Experienta de minim 6 luni intr-o pozitie similara
Cunostinte foarte bune de operare PC (Word, Excel, Powerpoint, Email)
Cunostinte bune de limba engleza
Capacitate de a lucra in echipa
Capacitate de a lucra in conditii de stress
Atitudine pozitiva
Capacitate de organizare, prioritizare
Atentie la detalii
Bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Bonusuri pentru implicarea in diferite proiecte ale organizatiei
Posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul organizatiei
Traininguri dupa angajare
Posibilitatea de a participa la trainingurile organizate de IRT

Institutul Roman de Training este o organizatie specializata in organizarea si livrarea de traininguri si asistenta tehnica pentru reprezentantii autoritatilor publice, sectorului neguvernamental si de afaceri.

Suntem o echipa tanara si dinamica, in care creativitatea, spiritul de initiativa si profesionalismul sunt apreciate. Fiecare proiect pe care l-am dezvoltat are amprenta membrilor echipei noastre. stim ca oamenii din spatele oricarui proiect sunt cei care ii asigura succesul in cea mai mare masura, de aceea oferim membrilor echipei noastre mai mult decat o relatie profesionala, muncim dar si radem, ne imprietenim, invatam unii de la altii, ne provocam sa fim mai buni, ne sustinem reciproc in permanenta.

Motivatia noastra? - Sa oferim clientilor IRT programele de training de care au nevoie intr-un mod profesionist si intr-o atmosfera relaxata si dinamica.