Office assistant

NETSAFE SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinere evidenta cu intrari/ iesiri contracte;
- Preluare apeluri telefonice;
- Efectuare traduceri in (din) engleza;
- Introducere oferte/comenzi/solicitari in baza de date;
- Receptionare si inregistrare documente;
- Preluare si transmitere apeluri telefonice si corespondenta;
- Activitati de secretariat pentru managementul firmei;
- Organizare, gestionare corespondenta, activitati de birotica si secretariat.

CERINTE

- Persoana organizata, dinamica, serioasa si ambitioasa
- Studii superioare (facultate/colegiu)
- Cunostinte avansate de limba engleza (scris/vorbit)
- Cunostinte foarte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Experienta minim 1 an;
- Capacitate si disponibilitate de a invata in permanenta.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonus in functie de performante
- mediu de lucru modern

Netsafe Solutions este o companie specializata in solutii integrate de securitate IT, WAN, Wi-Fi