Office Assistant

twenty advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

La twenty tu vei fi responsabila cu organizarea interna. Vei avea grija sa nu ne lipseasca nimic.

Ce vei face?

- Vei avea grija ca in sediu sa existe toate cele necesare lucrului unei echipe si vei achizitiona aceste bunuri.Vei veni cu idei in aceasta directie.
- Vei organiza si ordona documente interne
- Te vei ocupa de plata facturilor
- Vei cauta furnizori pentru servicii ce ne pot ajuta.

CERINTE

Cum am vrea sa fii?

- Persoana organizata, perseverenta, exigenta cu tine si cu cei din jur,
- Trebuie sa fii binevoitoare, descurcareata, inteligenta, de incredere, interesata de domeniul 'comunicare pe internet',
- Trebuie sa detii abilitati de comunicare excelente
- Experienta intr-un post similar de cel putin 1 an,
- Disponibilitate la efort si program prelungit,
- Limba engleza - fluent, limba franceza constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim noi?

- un scaun confortabil,
- un mediu de lucru placut,
- activitati de team building,
- salariu motivant,
- o echipa.

Te asteptam!

twenty este o agentie de marketing si comunicare exclusiv online. Detalii despre activitatea si portofoliul twenty gasesti pe www.twenty.ro