Office Assistant

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia si gestioneaza apelurile telefonice, corespondenta, faxurile si e-mail-urile
- Intampina si directioneaza vizitatorii, ofera informatii
- Actualizeaza si redacteaza documente, rapoarte
- Organizeaza si claseaza documente
- Ofera suport pentru organizarea diverselor evenimente/intalniri (ex. asigura activitatile de protocol, gestioneaza programul salilor de sedinte, face rezervari pentru avion, hotel etc)
- Tine legatura cu furnizorii pentru aprovizionarea cu diverse materiale sau pentru intretinerea si buna functionare a echipamentelor de birou
- Supervizeaza activitatile de curatenie Calitati si aptitudini necesare

CERINTE

- Experienta minimum 6 luni intr-un post similar
- Studii universitare/absolvent colegiu secretariat birotica/student
- Cunostinte de utilizare a calculatorului (Microsoft Office, Internet)
- Cunostinte bune de limba engleza
- Excelente abilitati de comunicare si orientare catre client (extern si intern);
- Persoana responsabila si organizata
- Flexibilitate, spontaneitate, atitudine proactiva

BENEFICII OFERITE

Program de lucru - 09:00-17:30
Pachet salarial -1200 RON net
Alte Beneficii : Bonuri de masa
Asigurare medicala

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!