OFFICE ASSISTANT

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Receptionarea, redirectionarea si transmiterea apelurilor telefonice;
* Prezentarea ofertelor catre clienti;
* Intocmirea si administrarea bazei de date si a situatiilor diverse solicitate de Departamentul Financiar, Comercial si Tehnic;
* Colaborare eficienta cu departamentele companiei
* Tehnoredactare de documente;
* Distribuirea corespondentei(fax, e-mail, copiator etc.).

CERINTE

* Absolventa studii superioare/studenta ID, FF, FR;
* Experienta minim 1 an in pozitie similara;
* Cunostinte avansate MS Office (Word, Excel, Outlook);
* Cunostintele de limba engleza la nivel mediu-avansat;
* Permis auto, categoria B, reprezinta avantaj.

Candidata ideala trebuie sa fie dinamica, organizata, responsabila, loiala, cu capacitate de invatare rapida, cu dorinta de implicare, sa aiba bune abilitati de comunicare si relationare, spirit de initiativa, cu aspect fizic placut.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este cuprins intre 400 si 500 EURO.
- Pentru perioada de proba salariul NET este cuprins intre 350 si 400 EURO.
- Se ofera masa de pranz, bonuri de masa, transport asigurat.
- Program de lucru L-J: 9.00-17.30; V: 9.00-17.00.
- Exista reale posibilitati de promovare.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro