Office assistant

SC Muller Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Operare PC aplicaţii din pachetul Office: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook la un nivel ridicat;
- Traducerea documentelor interne specifice
- Contactul permanent cu clientii si reprezentatii de vanzari;
- Tehnoredactare documente
- Preluare / distribuire apeluri telefonice;
- Relatia cu banca;
- Contabilitate primara;
- Contactare clienti;
- Corespondenta;
- Asigurarea unui bun management al documentelor;
- Rezervari si planificari calatorii si delegatii;
- Protocol;

CERINTE

Student/a sau absolvent/a studii superioare (preferabil Studii Economice)
Cunostinte temeinice operare PC;
Cunostinte temeinice limba engleza;
Abilitati de comunicare;
Carnetul auto poate fi un plus;

Personalitate energica, deschisa, comunicativa, cu spirit de initiativa si abilitati organizatorice;

BENEFICII OFERITE

carte de munca; salariu motivant; telefon mobil; bonusuri.

Muller Grup Romania este parte a consortiului olandez Muller Maritime Group, specializat in salvarea si remorcarea vaselor maritime si fluviale, cu o experienta de peste 230 de ani in operatiuni de shipping. Muller Grup este o companie nou infiintata in Romania care are ca obiecte de activitate investitiile si consultanta.