Office Assistant

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice
- asigurarea protocolul in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
- preluarea, transmiterea si indosarierea corespondentei si a mesajelor din partea partenerilor, clientilor, si a celorlalti angajati
- redactarea corespondentei de afaceri necesare desfasurarii activitatii zilnice, traduceri documente
- activitati specifice de contabilitate primara

CERINTE

- abilitati de comunicare de nivel ridicat, scris si verbal;
- abilitati de colaborare in echipa.
- capacitate de organizare a activitatii si ordonare a locului de munca;
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- orientare catre eficienta, initiativa personala;
- abilitati dezvoltate de relationare inter-umana;
- cunostinte PC (MSOffice, MSOutlook,cunoasterea programului Wizcount reprezinta un avantaj)
- cunostinte de contabilitate primara
- limba engleza scris/ vorbit bine

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv, mediu de lucru profesionist, oportunitati de dezvoltare personala