Office Assistant

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Respecta si aplica politica companiei.
2.Redacteaza, traduce si indosariaza la cerere corespondenta interna si externa.
3.Intocmeste si actualizeaza dosare cu informatii utile privind activitatea companiei.
4.Asigura asistenta si suportul logistic in organizarea inlilnirilor interne si pentru manifestarile companiei.
5.Asigura asistenta si suport logistic in relatia cu Autoritatile.
6.Sa cunoasca si sa indosarieze potentialii furnizori marketing, media, etc.
7.Isi desfasoara activitatea in conditii de eficienta.
8.Comunica scris informatii esentiale pentru desfasurarea activitatii.

CERINTE

1. Absolvent(a)de studii superioare
2. PC -Word, Excel, PowerPoint, Outlook,
3. Engleza - nivel conversational bun
4. Bune abilitati de comunicare, analitic(a) in gandire, atent(a) la detalii, organizat(a), relational(a), diplomat(a)
5. Experienta constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic si competitiv

Expand Health Romania,companie de consultanta in management si marketing farmaceutic