OFFICE ASSISTANT

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea apelurilor telefonice si rediretionarea eficienta a acestora;
Preluarea mesajelor si transmiterea acestora catre persoanele/departamentele vizate;
Tehnoredactarea documentelor;
Activitati de protocol;
Tine agenda de lucru a Directorului general;
Stabilirea de intalniri cu parteneri, efectuarea de rezervari etc.;
Asigura legatura cu banca(Op-uri, extrase de cont).

CERINTE

Absolvent studii medii/superioare;
Experienta minim 1 an in pozitie similara;
Cunostinte bune MS Office (Word, Excel, Outlook);
Cunostinte avansate de limba engleza.

Candidata ideala trebuie sa fie o persoana meticuloasa, organizata, cu aspect fizic placut, tinuta office, rapida, cu o atitudine dinamica, cu foarte bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este de 1500 RON.
- Pentru perioada de proba salariul NET este cuprins intre 1300 si 1500 RON.
- Se ofera prime, bonusuri de sarbatori.
- Program de lucru L-V: 11.00-19.00.
- Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE DEMOLARILE PRIN IMPLOZIE.
Locatia companiei este in sector 3, Bucuresti.

Modalitate de inscriere:
VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT DESEORI INSUFICIENTE pentru a candida la interviul cu firma angajatoare;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79

Site-ul nostru www.mediamarket.ro este momentan indisponibil, acesta fiind in reconstructie.