OFFICE ASSISTANT

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde la telefon si directioneaza apeluri telefonice.

- tehnoredactare documente

- inregistrarea intrarilor/iesirilor documentelor in registrul special.

- programarea intalnirilor.

- activitati de protocol

- asigurarea consumabilelor necesare biroului.

- alte activitati necesare bunei desfasurari a activitatii biroului.

- alte sarcini delegate de superiorul direct.

CERINTE

- Persoana cu studii medii / superioare,

- cunoscatoare Office bine,

- limba engleza nivel mediu,

- minim 1 an experienta.

Candidata ideala trebuie sa fie: amabila; meticuloasa, organizata, tinuta office.

Candidatii care corespund criteriilor de selectie sunt invitati sa sune la tel. 327.66.55 pentru o programare la interviu.

SELECTIA ARE LOC DOAR IN URMA PROGRAMARII SI INTERVIULUI DIRECT!

BENEFICII OFERITE

Salariul net lunar 900 RON.

SE ACORDA:

- tichete de masa
- posibilitati de promovare

Program de lucru L-V 8.30-17.30

Forma de angajare - contract individual de munca.

Perioada de proba 1 luna.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro