Office Assistant

MULTRASHIP ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Traducerea documentelor interne specifice
- Contactul permanent cu clientii si reprezentatii de vanzari;
- Tehnoredactare documente
- Preluare / distribuire apeluri telefonice;
- Relatia cu banca;
- Contabilitate primara;
- Realizare studii de piata
- Participare la proiectele din domeniul naval in calitate de translator/organizator
- Corespondenta;
- Asigurarea unui bun management al documentelor;
- Rezervari si planificari calatorii si delegatii;
- Protocol.

CERINTE

- Operare PC aplica¿ii din pachetul Office: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook la un nivel ridicat;
- Student/a sau absolvent studii superioare
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat (scris, citit, vorbit)
- Abilitati de comunicare
- Carnetul auto obligatoriu

Personalitate energica, deschisa, comunicativa, cu abilitati organizatorice si initiativa;

Studiile in domeniul naval constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

carte de munca; salariu motivant; telefon mobil, bonusuri

Multraship Romania, subsidiara a Multraship Towage&Salvage, a fost infiintata in aprilie 2003 si este parte a grupului olandez Muller Marine Holding cu o experienta de mai bine de 230 de ani in industria navala. Principalele activitati desfasurate de companie sunt: remorcaj portuar, costier si maritim, salvare si ranfluare epave, servicii de dragaj si contractari in domeniul maritim si offshore.