OFFICE ASSISTANT

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Tine evidenta comenzilor trimise catre furnizori;
* Tine agenda de lucru a directorului;
* Tehnoredacteaza documente;
* Preluare si redirectionare apeluri telefonice;
* Gestioneaza corespondenta firmei;
* Arhiveaza documente;
* Desfasoara activitati de protocol.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare sau medii;
* Experienta minima pe un post similar;
* Cunostinte bune MS Office;
* Cunostinte bune de limba engleza.

Candidata ideala trebuie sa aiba abilitati de comunicare si relationare, sa fie organizata, meticuloasa, sa aiba tinuta office, capacitate de analiza si sinteza.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

Salariul NET lunar este cuprins intre 1200-1400 RON.
In perioada de proba salariul NET este cuprins intre 1100-1200 RON.
Se ofera bonuri de masa, telefon.
Program de lucru L-V, 9.00-18.00.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MODALITATE DE INSCRIERE:

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE INSTALATIILE DE VENTILATIE SI CLIMATIZARE.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 2.

Modalitate de inscriere:
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79