Office Assistant

RINF Tech

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine legatura cu angajatii si raspunde la solicitarile acestora;
- Intocmeste rapoarte solicitate de management;
- Stabileste necesarul de consumabile pentru personalul companiei si comandarea consumabilelor necesare (papetarie, protocol);
- Duce la indeplinire orice sarcina trasata de managerul direct sau CEO;
- Raspunde de preluarea corespondentei sosita pe adresa firmei (plicuri, faxuri, oferte etc);
- Tine o evidenta a tuturor numerelor de telefon, fax, precum si a adreselor care ii sunt aduse la cunostinta in diferite moduri;
- Preia toate apelurile telefonice si le directioneaza in functie de cererea interlocutorului;
- Primeste persoanele din afara si le indruma spre departamentele competente sau sala de intalniri;
- Raspunde de inregistrarea documentelor redactate si de evidenta lor;
- Face copii XEROX pentru documentele care ii sunt inmanate;
- Tine legatura cu toti furnizorii companiei;
- Transmite lunar catre financiar situatia costurilor de office management;
- Supravegheaza ordinea si curatenia in interiorul companiei;
- Asigura suport departmanetului finanicar-operational din care face parte pentru diverse activitati.

CERINTE

- Abilitati execelente de comunicare;
- Limba engleza la un nivel avansat;
- Cunostiinte bune de operare PC (Word, Excel, Outlook);
- Personalitate dinamica si cu initiativa.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut;
- Beneficii flexibile;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial atractiv.

• RINF is an International Software Company with ongoing projects in various industries and geographies in Europe and the US.
• From our Bucharest Headquarters, our Technical Delivery Center blends software development and business analysis, system integration and elastic architecture, best talent on the market, engineering excellence and technological expertise.
• We value the knowledge and experience of our passionate developers, product owners and people focused on scaled agility and we offer long term partnerships, provide career development plans, and customized employee benefits and entrepreneurship support.