Office Assistant

Combera Retail

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:

-primeste vizitatorii si informeaza persoanele avizate de prezenta acestora:
-asigura protocolul si necesarul de consumabile;
-primeste, sorteaza si inregistreaza corespondenta;
-copiaza, scaneaza si redacteaza diverse documente;
-tine legatura cu furnizorii;
-preia si directioneaza apelurile telefonice;
-tine evidenta programarilor, intalnirilor si sedintelor si urmareste respectarea acestora;

CERINTE

Cerinte
Candidatul ideal:

-studii superioare;
-persoana cu excelente abilitati de comunicare scrisa si verbala;
-persoana organizata si atenta la detalii;
-cunostinte foarte bune de limba engleza, nivel mediu-avansat;
-cunostinte avansate de operare PC, in special Office si Outlook Express.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Program de lucru de la 09-18:00, cu pauza de masa de la 13:00-14:00. Salariu 1800 lei net, decont transport, tichete de masa si asigurare medicala privata.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV si vor fi contactate in vederea stabilirii unui interviu.
Descrierea firmei
COMBERA RETAIL este o firma de marketing specializata in domeniul de retail. A fost activa pana acum sub numele IMS Retail. Din 2010 face parte din grupul de companii Combera, cu activitate in 22 de tari. Pentru mai multe informatii, va rugam sa accesati site-ul www.combera-retail.ro