OFFICE ASSISTANT

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- transferul apelurilor catre celelalte departamente
- organizarea calatoriilor de afaceri
- interactiune cu furnizorii
- interactiune cu banca (plata facturilor si a altor cheltuieli)
- administrarea consumabilelor in birou
- traducerea de texte din limba engleza
- asigurarea suportului pentru celelalte departamente
- clasificarea documentelor (contracte, facturi etc)
- organizarea registrului de intrari/iesiri
- administrarea unor documente contabile (nu necesita studii de specialitate) sau juridice
- suport in organizarea de evenimente interne

CERINTE

- experienta intr-un post similar cel putin 1 an
- persoana dinamica, proactiva, comunicativa, constiincioasa, foarte organizata
- capabila sa execute o sarcina in timp util
- limba engleza: avansat
- studii superioare terminate (sau studenta la id)
- program full time
- sa conoasca foarte bine pachetul office( word, excel, internet, power point)

BENEFICII OFERITE

Companie de consultanta juridica, sediul central, job stabil si pe perioada indelungata.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.