Oferte pt Medici RADIOLOGI in DANEMARCA

DOB International Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Joburi disponibile (DANEMARCA):
-radiologi specializati in mamografie
-neuro radiologi
-radiologi generali

CERINTE

-diploma de medic
-diploma de medic specialist radiolog
-certificat de compatibilitate cu Directiva nr. 2005/36/CE (poate fi obtinuta si dupa aplicare)
-certificat de good standing
-3 ani experienta in specializarea respectiva
-2 recomandari

"Pentru a lucra cu Biroul Work Experience din Bucuresti ESTE OBLIGATORIU ca unul din consultantii nostri din BUCURESTI sa va creeze contul, acest lucru este posibil printr-un e-mail la adresa bucuresti@workexperience.ro unde sa fie atasat CV-ul si dorinta de a lucra cu biroul din Bucuresti, trebuie de asemenea mentionat jobul(programul) pentru care optati. La un interval de maxim 24 de ore, contul cu username si password va fi accesibil pe www.workexperience.ro , datele si toate celelalte indicatii, cat si oferta in sine, vor fi trimise pe adresa de e-mail a aplicantului . A 2-a modalitate de a vi se crea contul este sa telefonati la +40755 329 329 , acesta putant fi creat pe loc , necesara fiind doar adresa d-voastra de e-mail".

BENEFICII OFERITE

-munca in spitale sau clinici publice din Danemarca
-salariu brut lunar de circa 60.000 coroane daneze (aprox. ???8000) (salariul este stabilit de guvernul danez si nu poate fi negociat)
-37 de ore lucratoare pe saptamana, eventual 6 garzi pe luna
-curs de limba daneza inainte de relocare
-asistenta pentru incheierea formalitatilor de inscriere in registrul medical, obtinerea codului fiscal, etc;
-asistenta la gasirea locuintei, scoala pentru copii, etc.

Oferim consultanta si Management in domeniul fortei de munca in strainatate, partener oficial Work Experience SRL. Oferte de munca : work and travel, baby-sitter, asistenti medicali, medici, profesori, vase de croaziera.