Oferta practica psihologica

Cabinet individual de psihologie Isacu Antonia Carla

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cabinet Individual de psihologie Isacu Antonia – Carla, autorizat de Colegiul Psihologilor din Romania, specializat in psihologie clinica si psihologie aplicata in domeniul sigurantei nationale, organizeaza grupuri de practica psihologica pentru studenti, masteranzi si absolventi.

CERINTE

Activitatea de practica se adreseaza atat studentilor si masteranzilor care au obligatia de a efectua practica de specialitate, cat si absolventilor de psihologie care doresc sa dobandeasca experienta si sa se perfectioneze in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Oferim acces la:
- materiale, cursuri, informari si documentatii de specialitate.
- initiere si invatare in domeniul psihodiagnosticului.
- tehnici de evaluare psihologica si psihoterapie.
- tehnici specifice dezvoltarii personale.
- suport de curs si materiale in format scris si electronic.
- suport in alcatuirea raportului de practica.
La sfarsitul perioadei de practica se elibereaza adeverinta de practica care va contine numarul de ore de practica efectuate, perioada si calificatvul obtinut, precum si o recomandare care poate servi ulterior la angajare/ obtinerea atestatului de libera practica.
Practica se va efectua in grupuri de maxim 10 persoane la cabinetul din Bd. Marasesti (zona Unirii), in module a cate 5 ore/ saptamana.
Pretul unui modul de 5 ore este de 40 RON.

Cabinet Individual de psihologie Isacu Antonia – Carla, situat in Bucuresti, autorizat de Colegiul Psihologilor din Romania, ofera servicii in urmatoarele domenii:
- psihologie clinica – evaluare si psihodiagnostic.
- psihoterapie individuala si de grup.
- avizare psihologica pentru permisul de port-arma
- din septembrie: servicii de psihologia muncii.